(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено спеціальне розслідування нещасного випадку з тяжким наслідком

Комісією Управління Держпраці у Вінницькій області завершено спеціальне розслідування настання нещасного випадку з тяжким наслідком, що стався 22 березня 2016 р. о 7:55 у філії «Внутрішньогосподарський комплекс по виробництву кормів» ТОВ «Вінницька птахофабрика» з вантажником комбікормового цеху К., 1992 р.н.

Під кінець своєї робочої зміни водій навантажувача CPQYD 15-RC2G залишив ключ у замку запалювання. У цей час один з вантажників сів за кермо навантажувача і рушив з місця. Навантажувачем він притиснув ногу своєму колезі.

Згідно з медичним висновком про ступінь тяжкості виробничої травми від 23.03.2016 Тростянецької центральної районної лікарні, К. отримав травми у вигляді обширних рваних ран правої ступні з переломом ІІ плеснової кістки, вивихів передплеснових кісток і ушкодженням судин.

Причинами настання нещасного випадку стали порушення вимог інструкції з охорони праці водія навантажувача – залишення навантажувача CPQYD 15-RC2G з ключем замка запалювання без нагляду, порушення вимог інструкції з охорони праці вантажника комбікормового цеху – керування навантажувачем без дозволу та права на керування навантажувачем, неналежний контроль за дотриманням працівниками вимог інструкції з охорони праці.

За висновком комісії, у зв’язку з тим, що К. отримав травми на території підприємства, даний нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, на нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали спеціального розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.