(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено розслідування: ремонтуючи кузов самоскида, водій не встановив упор

Завершено розслідування: ремонтуючи кузов самоскида, водій не встановив упор

12 жовтня 2019 року водій ТОВ «Агро-Астра» (с. Рачки Немирівського району) М., 1971 р.н., проводив ремонт автомобіля КАМАЗ-5320 і об 11:30 був смертельно травмований внаслідок падіння кузова самоскида.

Комісією зі спеціального розслідування встановлено, що причинами настання нещасного випадку стали:

  • невиконання вимог інструкцій з охорони праці – проведення ремонту підйомного механізму (гідроциліндра) кузова автомобіля-самоскида без установлення під піднятий кузов спеціального упору, що виключає можливість падіння або довільного опускання кузова;
  • не забезпечення здійснення контролю за додержанням працівником вимог інструкції з охорони праці під час проведення ремонтних робіт.

Нещасний випадок визнано пов’язаним з виробництвом, відповідно до підпунктів 1,2 пункту 52 Порядку розслідування та обліку нещасних випадків, професійних захворювань та аварій на виробництві, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 17.04.2019 року №337. На нього складено акт за формою Н-1/П.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч з дружиною потерпілого, надали роз`яснення з питань, які виникли внаслідок нещасного випадку, а також інформували про хід розслідування.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.