(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено розслідування нещасного випадку з електромонтером

Завершено розслідування нещасного випадку з електромонтером

10 вересня 2018 року електромонтер Б., 1960 р.н., СО «Іллінецькі ЕМ» ПАТ «Вінницяобленерго» виконував огляд КТП №349 у с. Іллінецьке. О 14:47 він упав з драбини і вдарився головою об бетонну конструкцію КТП. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть потерпілого.

Згідно з висновком судово-медичної експертизи, смерть Б. настала від закритої черепно-мозкової травми, яка проявилась травматичним субарахноїдальним крововиливом, і стоїть в прямому причинному зв’язку із настанням смерті.

Причинами настання нещасного випадку стало незастосування засобів індивідуального захисту (запобіжного пояса) при виконанні робіт з підвищеною небезпекою та невиконання посадових обов’язків - незадовільна організація належного виконання робіт з виводу обладнання в ремонт, технічному обслуговуванню обладнання, незадовільна якість проведення інструктажу ОВБ з дотриманню вимог ПБЕЕ перед початком роботи.

Нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом, відповідно до п. 15.1 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві. На нього складено акт за формою Н-1.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування мали зустріч із синами потерпілого, роз`яснили їхні права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.