(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено розслідування: нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом

Завершено розслідування: нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом

25 березня 2019 року об 11:10 стався нещасний випадок зі смертельним наслідком у Казенному науково-виробничому об’єднанні «Форт» – начальник відділу науково-дослідного центру В., 1949 р.н., проходячи коридором заводоуправління, несподівано знепритомнів і впав. Лікарі швидкої допомоги констатували смерть.

Відповідно до лікарського свідоцтва про смерть, виданого Вінницьким обласним бюро судово-медичної експертизи, смерть настала внаслідок гострої серцевої недостатності, гіпертонічної хвороби з переважним ураженням серця.

У зв’язку з тим, що смерть В. настала внаслідок загального захворювання, при цьому факту впливу шкідливих умов праці на робочому місці та на місці, де відбулось погіршення стану здоров’я потерпілого, не встановлено, на підставі підпункту 6 пункту 16 Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали розслідування даного нещасного випадку направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування мали зустріч із донькою потерпілого, роз’яснили її права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.