(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершено перевірку ПАТ «Плазматек»

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову всебічну перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки у Публічному акціонерному товаристві «Плазматек» (виробничі потужності в с. Рудниця Піщанського району).

У ході перевірки головні державні інспектори відділів нагляду в машинобудуванні та енергетиці, нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку, нагляду на виробництві і на об’єктах підвищеної небезпеки виявили 38 порушень законодавства про охорону праці. Внесено припис для усунення порушень у встановлений законодавством термін. До адміністративної відповідальності притягнуто чотирьох посадових осіб.

Керівництво підприємства попереджено про необхідність негайного зупинення експлуатації устаткування підвищеної небезпеки, а саме:

  • газопровід середнього тиску, ШРП, газопроводи низького тиску, газопроводи високого та середнього тиску та випаровувач альтернативної системи живлення газоспоживаючого обладнання;
  • стан № 4;
  • токарно-гвинторізні верстати;
  • гільйотинні ножиці.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.