(0432) 67-29-80
Вінницька область

Завершене спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

Завершене спеціальне розслідування нещасного випадку зі смертельним наслідком

12 листопада 2017 року о 13:45 був збитий автомобілем «Хонда Степваген» дорожній робітник ТОВ «Енергетично-дорожнє будівництво» (м.Канів Черкаської області) С., 1985 р.н., який виконував роботи з укладання бордюру на автодорозі М-21 Житомир-Могилів-Подільський поблизу с.Березина Вінницького району. Потерпілий помер у лікарні 16 листопада 2017 року.

Причиною настання нещасного випадку стало порушення правил безпеки руху водієм автомобіля «Хонда Степваген», який при виконанні маневру повороту ліворуч не надав переваги в русі та допустив зіткнення з автомобілем «Мазда 626», внаслідок чого «Хонду Степваген» відкинуло і він наїхав на дорожнього робітника.

У зв’язку з тим, що нещасний випадок з С. стався під час виконанні трудових обов’язків за режимом роботи підприємства, даний нещасний випадок визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. На нього складено акт за формою Н-1.

Члени комісії з розслідування нещасного випадку мали зустріч з батьком потерпілого, роз’яснили його права у зв’язку з настанням нещасного випадку.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.