(0432) 67-29-80
Вінницька область

Заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Гаєв С.О. взяв участь у онлайн-нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати

16 вересня,  заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв взяв участь у робочій нараді з питань погашення заборгованості із заробітної плати під головуванням заступниці Міністра економіки України  Світлана Глущенко. Нарада відбулася  у форматі онлайн-конференції у приміщенні Вінницької ОДА.

В ході засідання було поінформовано про стан заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах державного сектору в окремих галузях економіки та заходи щодо врегулювання проблем заборгованості.

За даними оперативного моніторингу станом на 13 вересня заборгованість порівняно із станом на 1 липня поточного року зменшилась майже на 2.9 млн грн та на 5,4 млн грн зменшилась порівняно із станом на 1 серпня поточного року і становить 24,2 млн. грн. Область займає 8 місце серед регіонів України (за рівнем найменшої суми заборгованості).

Питання виплати заборгованості із заробітної плати працівникам підприємств, установ, організацій усіх форм власності знаходиться на постійному особистому контролі Управління Держпраці у Вінницькій області.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.