(0432) 67-29-80
Вінницька область

Заступник начальника Алла Горбатюк взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

Заступник начальника  Алла Горбатюк взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати.

27 травня заступник начальника Управління  Держпраці у Вінницькій області Алла Горбатюк взяла участь у засіданні обласної тимчасової комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати (грошового забезпечення), пенсій, стипендій та інших соціальних виплат (далі Комісія). Головував на засіданні  перший заступник голови Вінницької обласної державної адміністрації, заступник голови обласної тимчасової комісії Андрій Гижко.

Головним питанням порядку денного Комісії – вжиття заходів для погашення наявних боргів із виплати заробітної плати, єдиного соціального внеску  та встановлення термінів їх ліквідації. Станом на 01.05.2019 року заборгованість із виплати заробітної плати до попереднього місяця збільшилась на 10,9% і  становила 18,8 млн. грн., них третя частина – борги економічно активних підприємств (6,6 млн. грн..).

В ході засідання Комісії  заслухано звіти заступників голів районних державних адміністрацій та міських голів,   арбітражних керуючих, керівників підприємств щодо своєчасності і повноти оплати праці  та ЄСВ.

Керівникам запрошених підприємств надані рекомендації щодо необхідності активізації роботи в напрямку прискорення погашення існуючої заборгованості в найкоротші терміни та недопущення її зростання у 2019 році, а також акцентовано увагу на вимогах чинного законодавства щодо першочерговості виплати заробітної плати працівникам на підприємствах усіх форм власності.

 

 

 

 

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.