(0432) 67-29-80
Вінницька область

Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк з робочим візитом відвідала Вінниччину

Заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк з робочим візитом відвідала Вінниччину

На виконання доручення т.в.о. Голови Держпраці Віталія Сажієнка заступник Голови Держпраці Алла Горбатюк відвідала з робочим візитом Управління Держпраці у Вінницькій області.

В рамках зустрічі особливу увагу було зосереджено на виконанні доручення Прем’єр-міністра України Дениса Шмигаля щодо проведення позапланових заходів державного нагляду (контролю) за додержанням вимог законодавства у сфері охорони праці, техногенної та пожежної безпеки суб’єктами господарювання, які зберігають аміачну селітру насипом для застосування на підприємствах будь-якої галузі, а також використовують її для виготовлення кальцієвої селітри, комплексних і рідких мінеральних добрив.

Також посадовець акцентувала колегам на захисті медичних працівників в рамках законодавства в зв’язку з поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19.

Під час заходу було розглянуто також інші актуальні питання роботи відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.