(0432) 67-29-80
Вінницька область

Засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі

Засідання Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі

Начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Управління Держпраці О.Д.Ковель та його заступник О.П.Куцик взяли участь у засіданні консультативно-дорадчого органу – Ради фахівців служб охорони праці підприємств машинобудівної галузі у Вінницькій області.

У роботі засідання також взяв участь голова обласної організації профспілки працівників радіоелектроніки та машинобудування О.В.Іщук.

На порядку денному Ради були питання стану охорони праці, промислової безпеки, травматизм та аналіз причин настання нещасних випадків на підприємствах машинобудівної галузі.

О,Д. Ковель поінформував членів Ради про найбільш характерні порушення, які виявляють головні державні інспектори під час перевірок, та загальний стан охорони праці на підприємствах машинобудівної галузі. Звернув увагу, що протягом десяти місяців поточного року на машинобудівних підприємствах сталося 10 нещасних випадків, проти 7 за аналогічний період 2016 року.

О.П.Куцик проаналізував причини настання нещасних випадків, серед яких переважають недотримання вимог з охорони праці, як керівниками, так і самими працівниками, зокрема, під час експлуатації ковальсько-пресового обладнання.

Учасники засідання обговорили зазначені проблеми, поділились досвідом з покращення умов та безпеки праці на підприємствах, де вони очолюють служби охорони праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.