(0432) 67-29-80
Вінницька область

Запрошуємо до участі у конкурсі «Охорона праці очима дітей» – 2019

Запрошуємо до участі у конкурсі «Охорона праці очима дітей» – 2019

Відповідно до «Положення про проведення Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» Редакція журналу «Охорона праці» за сприяння Державної служби України з питань праці організовує та проводить VIII Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс присвячений Дню охорони праці, який щорічно відзначають 28 квітня - у Всесвітній день охорони праці.

Мета конкурсу – привернення уваги кожної української родини до охорони праці на виробництві, усвідомлення цінності власного життя та здоров’я і життя та здоров’я оточуючих. Завдяки конкурсу діти проявляють свої творчі здібності й обдарування, цікавляться майбутньою професією, дізнаються про те, що таке безпечна здорова праця.

Учасниками конкурсу можуть бути учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

  • перша – від 6 до 10 років;
  • друга – від 11 до 14 років;
  • третя – від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться у два етапи:

  • I етап – відбіркові регіональні тури (листопад – лютий). Не пізніше 15 лютого 2019 року потрібно надіслати малюнок до Управління Держпраці у Вінницькій області;
  • II етап – фінал та оголошення переможців (березень – квітень).

Підбиття підсумків конкурсу і святкова церемонія нагородження переможців відбудеться 26 квітня 2019 р. напередодні Всесвітнього дня охорони праці.

На конкурс подаються малюнки, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю тощо.Розмір роботи не має перевищувати формат А2.

Тематика: охорона праці та промислова безпека у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, у медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.