(0432) 67-29-80
Вінницька область

Запропоновано зміни до порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці

Запропоновано зміни до порядку проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці

Міністерством соціальної політики України оприлюднено проект наказу «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці».

Міністерство соціальної політики України відповідно до статті 9 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» повідомляє про оприлюднення на офіційному веб-сайті Міністерства соціальної політики України проекту наказу Міністерства соціальної політики України «Про затвердження змін до Типового положення про порядок проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці» (далі – проект наказу) з метою одержання зауважень і пропозицій від фізичних та юридичних осіб, їх об’єднань щодо проекту наказу.

Проект наказу розроблено відповідно до частин першої та п’ятої статті 18 Закону України «Про охорону праці» та з метою спрощення процедури проведення навчання і перевірки знань з питань охорони праці.

Зауваження та пропозиції до проекту наказу просимо надсилати протягом місяця з дня оприлюднення за адресою:

Міністерство соціальної політики України, 01601, м. Київ, вул. Еспланадна, 8/10, тел.: (044) 287-38-47. Адреса електронної пошти: i.b.khaliota@mlsp.gov.ua

 Відповідно до частини першої статті 20 Закону України «Про засади державної регуляторної політики у сфері господарської діяльності» зауваження і пропозиції щодо оприлюдненого проекту регуляторного акта та відповідного аналізу регуляторного впливу надаються фізичними та юридичними особами, їх об’єднаннями, крім розробника цього проекту, центральному органу виконавчої влади, що реалізує державну регуляторну політику – Державній регуляторній службі України (01011, м. Київ, вул. Арсенальна, 9/11, тел. 254-56-73, факс 254-43-93, адреса електронної пошти: inform@dkrp.gov.ua).

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.