gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

ЗАПИТАННЯ/ВІДПОВІДЬ

Працівниця має неповнолітніх дітей, дитсадки не працюють, немає з ким залишити. Яку заяву потрібно написати, щоб бути з дітьми та не втратити заробіток?

Відповідаємо:

Таку можливість законодавство про працю не передбачає. В той же час, роботодавець може надати таким працівникам відпустки як щорічні, так і додаткові, або без збереження заробітної плати. За наявності можливості виконання роботи поза межами приміщень роботодавця можна також оформити надомну або дистанційну роботу.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.