(0432) 67-29-80
Вінницька область

Заклади соціальної сфери області готові до нового опалювального сезону на 98,5%

Заклади соціальної сфери області готові до нового опалювального сезону на 98,5%

Перший заступник начальника Управління Держпраці Володимир Боковець взяв участь у роботі колегії Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації з питань підготовки  області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років,яка відбулась 20 вересня за участі заступника голови ОДА Василя Броварника.

На засідання колегії були запрошені заступники голів райдержадміністрацій та міські голови міст обласного значення, голови об’єднаних територіальних громад, керівники Департаменту освіти і науки облдержадміністрації, Департаменту охорони здоров’я облдержадміністрації, Департаменту соціальної та молодіжної політики ОДА, а також представники відповідних управлінь та служб.

Відкрив колегію директор Департаменту житлово-комунального господарства, енергетики та інфраструктури облдержадміністрації, голова колегії Сергій Волков.

«Про хід підготовки об’єктів житлово-комунального господарства, паливно-енергетичного комплексу та об’єктів соціальної сфери області до роботи в осінньо-зимовий період 2018-2019 років»  доповідала начальник відділу комунального господарства  Марія Зонова , яка зазначила, що заклади соціального призначення області, а це – 860 шкіл, 805 дитячих садочків, 107 лікарень, – у середньому підготовлені до зими на 98,5%.

У своєму виступі Володимир Боковець детально поінформував про Порядок  проектування, виготовлення, монтажу та експлуатації котлів теплопродуктивністю понад 0,01 МВт у відповідності до вимог Правил охорони праці під час експлуатації обладнання що працює під тиском.

Окрему увагу було приділено виведенню котелень загальноосвітніх закладів з підвальних приміщень. Таких в області залишилось ще 12. З них, у 6-ти загальноосвітніх школах І-ІІ ст. реконструкція вважається недоцільною у зв`язку з малим контингентом – 20-60 учнів, а у 4-х заплановано виведення котелень із підвальних приміщень на суму 5,8 млн. грн..

До порядку денного колегії увійшли також питання про оформлення актів та паспортів готовності теплових господарств до роботи в опалювальний період 2018-2019 років.

У ході обговорення доповіді, Василь Броварник підкреслив, що в складних умовах, в яких нині перебуває держава, віднаходяться можливості для фінансової підтримки  важливих напрямків її життєдіяльності: «Фінансуються дороги, надаються кошти для Державного фонду регіонального розвитку, підтримуються обласні екологічні програми, розвиток об’єднаних територіальних громад. Я переконаний ,що спільними зусиллями при грамотному плануванні можна багато чого зробити. Вже сьогодні потрібно формувати засади під планування на наступний опалювальний період, ретельно готувати матеріали для тендерних процедур, щоб провести їх у січні-лютому 2019 року та приступити до роботи у березні-квітні, а не тягнути до жовтня»,- підкреслив посадовець.

Також під час колегії заслуховували представників районів та підприємств з окремих проблемних питань.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.