(0432) 67-29-80
Вінницька область

За результатами розслідування нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом

За результатами розслідування нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом

30 березня 2018 року Х., 1975 р.н., верстатник деревообробних верстатів ТОВ «Вілбергс Совмілл» (смт Вороновиця Вінницького району), о 12:00 пішов на обід і на робоче місце не повернувся. О 14:15 його виявили повішеним на в’язальній поліпропіленовій стрічці на трубі опалення у складі сухої продукції.

Згідно з постановою Вінницького РВП ВВП ГУНП у Вінницькій області, враховуючи, що тілесних ушкоджень механічного характеру судово-медичним експертом не виявлено та до смерті Х. ніхто не причетний, кримінальне провадження підлягає закриттю.

Комісією встановлена відсутність технічних та організаційних причин настання нещасного випадку, лише психофізіологічна – низька нервово-психічна стійкість.

На підставі вимог п. 16 (підпункт 6) Порядку проведення розслідування та ведення обліку нещасних випадків, професійних захворювань і аварій на виробництві, нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом. На нього складено акт за формою Н-5.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із сином потерпілого, роз’яснили його права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.