(0432) 67-29-80
Вінницька область

За результатами перевірки підготовлена позовна заява

За результатами перевірки підготовлена позовна заява

Сектором гірничого нагляду Управління Держпраці у Вінницькій області проведено планову перевірку щодо дотримання вимог законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки, а також ведення робіт, пов’язаних з використанням і переробкою мінеральної сировини у ТОВ «Гонафтосервіс» (смт Тростянець).

У ході перевірки завідувачем сектору - головним державним інспектором О.В.Прущаком виявлено рад порушень вимог нормативно-правових актів, зокрема, не отримано дозволи на виконання робіт підвищеної небезпеки та на експлуатацію машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, не проведено профілактичні випробування та вимірювання електроустановок згідно з правилами та нормами, що є порушенням вимог п. 1.3.1 НПАОП 40.1-1.21-98 «Правила безпечної експлуатації електроустановок споживачів».

За результатами перевірки керівник підприємства притягнутий до адміністративної відповідальності. Підготовлена позовна заява про застосування заходів реагування у сфері державного нагляду щодо повного зупинення виконання робіт підвищеної небезпеки та ксплуатації (застосування) машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.