(0432) 67-29-80
Вінницька область

За результатами перевірки проаналізували виявлені порушення

За результатами перевірки проаналізували виявлені порушення

Фахівцями Управління Держпраці у Вінницькій області завершено планову перевірку ДП «Томашпільський райагроліс» ВОКСЛП «Віноблагроліс», щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

Головними державними інспекторами виявлено 12 порушень вимог законодавства з охорони праці, здебільшого, організаційних. Внесено припис для усунення порушень у місячний термін. Одну посадову особу притягнуто до адміністративної відповідальності.

За результатами проведено нараду для підведення підсумків перевірки, під час якої детально проаналізовано виявлені порушення вимог законодавчих та нормативно-правових актів та надано консультації щодо їх усунення та недопущення у подальшому.

Фахівці Держпраці закликали відповідальних осіб здійснювати належний контроль за безпечним виконанням працівниками лісосічних робіт, додержуватися вимог Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості, вживати необхідних заходів щодо організації безпечного виконання робіт, вчасно проводити навчання з питань охорони праці, відповідні інструктажі та періодичні медичні огляди працівників.

Також було звернуто увагу на порядок укладання трудових та цивільно-правових договорів з найманими працівниками, дотримання прав і гарантій стосовно працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії у сприянні працевлаштуванню, дотримання мінімальних гарантій в оплаті праці.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.