(0432) 67-29-80
Вінницька область

За круглим столом обговорили з роботодавцями питання зайнятості інвалідів та учасників АТО

За круглим столом обговорили з роботодавцями питання зайнятості інвалідів та учасників АТО

У Могилів-Подільській міськрайонній філії відбулося засідання круглого столу на тему «Норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів. Проблема зайнятості та професійної адаптації інвалідів та учасників АТО», у якому взяв участь головний державний інспектор Управління Держпраці у Вінницькій області Петро Гречух.

Заступник директора Могилів-Подільської міськрайонної філії Інна Ткач ознайомила присутніх із формами та методами надання соціальних послуг в частині працевлаштування осіб з інвалідністю, з проблемами зайнятості та професійної адаптації інвалідів та учасників АТО.

«Саме роботодавці мають створити нові виробничі об’єкти та нові робочі місця в тому числі для осіб з інвалідністю та учасників АТО, а служба зайнятості в свою чергу буде підбирати відповідні кадри», - підкреслила Інна Ткач.

Наталія Єріна, начальник відділу взаємодії з роботодавцями, звернула увагу на здійснення першочергового укомплектування вакансій громадянами з числа інвалідів та можливі наслідки у разі невиконання нормативу робочих місць відповідно до чинного законодавства щодо соціального захисту осіб з обмеженими фізичними можливостями.

Петро Гречух розповів про норматив робочих місць для працевлаштування інвалідів, розкрив питання легалізації зайнятості, механізму накладання санкцій за порушення законодавства про зайнятість. Детально розповів про особливості укладання цивільно-правових угод.

Представники 10 підприємств, установ, організацій та фізичних осіб – підприємців взяли активну участь в обговоренні та вирішенні різних нагальних виробничих питань, цікавились, запитували, уточнювали, у результаті чого намітились оптимальні варіанти спільного співробітництва.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.