(0432) 67-29-80
Вінницька область

За 36 неоформлених працівників штраф складе понад 4,5 млн. грн.

За 36 неоформлених працівників штраф складе понад 4,5 млн. грн.

Під час проведення інспекційного відвідування приватного підприємства у Чернівцях інспекторами праці Управління Держпраці виявлено 36 працівників, з якими трудові відносини не оформлені належним чином.

Тобто, половина працівників підприємства, що займається швейним виробництвом робочого одягу, працювала без укладання трудових договорів, без здійснення повідомлення ДФС, відсутні будь-які відомості про виконувану працівниками роботу та нараховану заробітну плату.

Управлінням Держпраці у Вінницькій області готуються матеріали для розгляду і винесення постанови про накладення фінансових санкцій згідно зі статтею  265 Кодексу законів про працю України у розмірі 30 мінімальних заробітних плат за кожного не задекларованого працівника. Разом – 4 млн. 506 тис. 84 грн.

Також готуються матеріали за результатами інспекційного відвідування фізичної особи – підприємця з м. Могилів-Подільський. У нього на виготовленні виробів з граніту працювали 4 не оформлені належним чином працівники. За це доведеться сплатити понад півмільйона гривень.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.