gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

У Ямполі вимушеним переселенцям розповіли про переваги задекларованої праці та безпечний пошук роботи

У Ямполі вимушеним переселенцям розповіли про переваги  задекларованої праці та безпечний пошук роботи

З метою попередження та зниження рівня незадекларованої праці у Вінницькій області, а також недопущення протидії торгівлі людьми, на базі Ямпільської дитячо-юнацької спортивної школи посадовці Управління Держпраці провели інформаційний семінар для внутрішньо переміщених громадян.

Під час семінару, інспектори праці розповіли присутнім про переваги задекларованої праці, про існуючі ризики, якщо праця не офіційна, а також про безпечний пошук роботи. Фахівці Управління розповіли як вчасно розпізнати примусову працю та уникнути її. Поширили інформаційні матеріали з корисною інформацією та контактами, відповіли на усі питання щодо законодавства про працю, що цікавили присутніх.

Разом з тим, посадовці розповіли про початок інформаційної кампанії "Виходь на світло!", спрямованої на попередження та виявлення нелегальної праці і зміцнення економіки України.

Дізнайтесь більше про трудові відносини під час воєнного стану на інформаційному порталі Держпраці та офіційному веб-сайті за посиланнями:

https://pratsia.in.ua/

https://cutt.ly/OLqLOJ7

 

2022-07-12

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.