(0432) 67-29-80
Вінницька область

XVI Міжнародний промисловий форум – 2017

XVI Міжнародний промисловий форум – 2017

21-24 листопада 2017 року у Міжнародному виставковому центрі у Києві відбудеться Міжнародний промисловий форум – найбільша промислова виставка в Україні. У 2005 році вона була зареєстрована у Міжнародній Асоціації Виставкової Індустрії (UFI), що є найвищим рівнем світового визнання для виставки.

Міжнародний промисловий форум включає в себе спеціалізовані виставки у галузі металообробки, машинобудування та суміжних областей, а також насичену програму науково‑практичних конференцій, семінарів, презентацій учасників форуму.

Учасниками виставки є провідні промислові підприємства України, близького та далекого зарубіжжя. Щорічно під час форуму презентуються новітні промислові технології, обладнання, інструмент, комплектуючі, послуги.

У рамках форуму:
Міжнародні спеціалізовані виставки:
- Металообробка (металообробні технології, обладнання)
- УкрВторТех (комісійна техніка, обладнання)
- УкрЛитво (обладнання та технології для ливарного виробництва)
- УкрЗварювання (технології, обладнання та матеріали)
- Гідравліка. Пневматика
- Підшипники (підшипники котіння та ковзання, вільні деталі: шарики та ролики, втулки стягувальні, технології, обладнання та інструмент для виробництва підшипників)
- УкрПромАвтоматизація (автоматизація виробництва, автоматизовані системи управління технологічними процесами, автоматизація об′єктів промисловості)
- Підйомно‑транспортне, складське обладнання
- Зразки, стандарти, еталони, прилади (контрольно‑вимірювальні прилади, лабораторне та випробувальне обладнання, метрологія, сертифікація)
- Безпека виробництва (засоби захисту, безпека робочої зони)

Організатор: ТОВ «Міжнародний виставковий центр»

Свою участь у XVI Міжнароднному промисловому форумі – 2017 підтвердили близько 350 підприємств, які продемонструють новітню продукцію із 32 країн світудля переоснащення виробничих потужностей, насамперед, машиннобудівної галузі. Усе обладнання працюватиме у режимі реального часу.

Для відвідувачів вхід на виставку безкоштовний.

Детальнішу інформацію можна отримати за тел. тел.: (044) 201-11-65, тел.: (044) 201-11-58, тел.: (044) 201-11-56

Місце проведення: м. Київ, Міжнародний виставковий центр, Броварський проспект, 15, станція метро "Лівобережна"

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.