(0432) 67-29-80
Вінницька область

Встановлено, що смерть робітника спричинила токсична дія алкоголю

Встановлено, що смерть робітника спричинила токсична дія алкоголю

7 серпня 2017 року о 21:00 сторож гаража «Ямпільського ДРП» філії «Томашпільський автодор» ДП «Вінницький облавтодор» ВАТ «ДАК «Автомобільні дороги України» обходив територію підприємства і зайшов у побутову кімнату, де горіло світло. Там він виявив дорожнього робітника М., 1966 р.н., який лежав на підлозі без ознак життя. Перед тим, о 18:30, М. вийшов з підприємства і, за свідченням сторожа, на території нікого не залишалось.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть, виданим Ямпільським районним відділенням Вінницького обласного бюро судмедекспертизи, смерть М. настала від токсичної дії алкоголю.

З висновком комісії зі спеціального розслідування, у зв’язку з тим, що смерть М. настала від алкогольного, токсичного сп’яніння, не зумовленого виробничим процесом, що стало основною причиною нещасного випадку, та відсутності технічних та організаційних причин його настання, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

Члени комісії зі спеціального розслідування нещасного випадку мали зустріч із членами сім’ї потерпілого, роз’яснили їхні права відповідно до діючого законодавства.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.