(0432) 67-29-80
Вінницька область

Визначено переможців конкурсу відеороликів

Визначено переможців конкурсу відеороликів

Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Держпраці України та її територіальних підрозділів підвела підсумки першого Всеукраїнського конкурсу відеороликів «Охорона праці на захисті життя».

Конкурс проводився вперше,  учасники конкурсу, учні та студенти, надіслали різнопланові роботи, в яких продемонстрували не тільки знання правил з охорони праці, а й виявили творчість, дотепність і, що досить важливо, навички відеозйомки.

З двадцяти робіт, які пройшли відбір організаційної комісії, журі визначило переможців:

І місце – Владислав Петченко, школа № 167, м. Київ, за роботу «Охорона праці очима дітей»;

ІІ місце – Катерина Турченюк і Богдан Кобилинський, Національний університет водного господарства та природокористування, м. Рівне, за роботу «Казка про два предмети»;

ІІІ місце – Уляна Керман і Карина Мініна, Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини, м. Умань Черкаської області, за роботу «Калейдоскоп порушень Кодексу законів про працю».

Нагородження переможців відбудеться 8 червня в м. Києві на VI Міжнародній науково-практичній конференції «Охорона праці – 2018». Переглянути відеоролики можна на сайті журналу «Охорона праці». Усі допущені до конкурсу роботи будуть відзначені дипломами.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.