(0432) 67-29-80
Вінницька область

Висновок комісії: смерть не пов’язана з виробництвом

Висновок комісії: смерть не пов’язана з виробництвом

20 червня 2017 року о 9:45 у ремонтній майстерні тракторної бригади філії «Золота нива» ПРАТ «Зернопродукт МХП» (с.Носівці Гайсинського району) тракторист-машиніст В., 1970 р.н., який допомагав слюсарю у ремонті техніки, знепритомнів і несподівано впав на підлогу. Смерть настала миттєво, лікарям швидкої допомоги, які прибули на виклик, залишалось лише її констатувати.

Згідно з лікарським свідоцтвом про смерть Гайсинського міжрайонного відділення Вінницького обласного бюро судово-медичної експертизи, смерть В. настала внаслідок гострої серцево-судинної недостатності, ішемічної хвороби серця.

Згідно з висновком комісії зі спеціального розслідування, у зв’язку з тим, що смерть В. настала внаслідок загального захворювання, потерпілий пройшов у встановленому порядку медичний огляд, за результатом якого був визнаний придатним до роботи за професією тракториста-машиніста, при цьому факту шкідливої (напруженої) праці на погіршення стану здоров’я та смерті не встановлено, даний нещасний випадок не визнано таким, що пов’язаний з виробництвом.

Матеріали спеціального розслідування направлено в прокуратуру для прийняття рішення згідно з чинним законодавством.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.