(0432) 67-29-80
Вінницька область

Вирішили посилити увагу до безпеки в електрогосподарстві та об’єктах котлонагляду

Вирішили посилити увагу до безпеки в електрогосподарстві та об’єктах котлонагляду

Працівники Управління Держпраці у Вінницькій області провели нараду з інженерно-технічними працівниками та посадовими особами КП «Вінницяоблтеплоенерго» з питань дотримання вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки для попередження травматизму.

У нараді від Управління Держпраці взяли участь начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці О.Д.Ковель, заступник начальника відділу О.П.Куцик, начальник відділу нагляду в будівництві, котлонагляді, на транспорті та зв’язку А.В.Ткачук, головні державні інспектори А.В.Романенко, С.П.Рудюк, С.К.Смельцер, К.М.Ковальов.

Присутнім доведено інформацію про стан виробничого травматизму на підприємствах, установах і організаціях Вінницької області. На прикладі типових порушень, учасники наради обговорили вимоги нормативно-правових актів з охорони праці під час експлуатації та утримання у безпечному технічному стані обладнання, інструментів, пристроїв на підприємстві.

Особливу увагу було звернуто на наявність дозволів на роботи, об’єкти, машини, механізми та устаткування підвищеної небезпеки, проведення навчання та тренування персоналу.

Під час зустрічі наголошувалось на необхідності посилити контроль за організацією та проведенням медичних оглядів працівників певних категорій, своєчасності проведення навчання та інструктажів з питань охорони праці, наявності та якості інструкцій з охорони праці за професіями та видами робіт, підготовці кадрів, проходженні стажування прийнятих на роботу працівників, відповідності освіти керівного складу, професійному доборі тощо.

У підсумку учасники наради ухвалили рішення про посилення уваги до безпечного виконання робіт під час експлуатації електрогосподарства та об’єктів котлонагляду, роботи щодо удосконалення системи управління охороною праці, проведення інформаційно-роз’яснювальних заходів щодо запобігання нещасним випадкам, а також про приведення у відповідність до чинного законодавства нормативно-правової документації з питань охорони праці на підприємстві.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.