(0432) 67-29-80
Вінницька область

Вінницький міський центр зайнятості відзначив річницю створення

Вінницький міський центр зайнятості відзначив річницю створення

Рік тому, 3 вересня, замість Лівобережного міськрайонного та Правобережного районного центрів зайнятості м. Вінниці було створено Вінницький міський центр зайнятості – потужну державну установу, покликану регулювати рівень безробіття на ринку праці міста.

Очолила новостворений центр Олена Лутохіна. Наразі в колективі Вінницького міського центру зайнятості працюють 70 молодих, досвідчених і водночас кваліфікованих спеціалістів. Вони надають послуги за новими стандартами.

За час свого існування Вінницький міський центр зайнятості став майданчиком для реалізації різноманітних новацій: тут вперше в області впроваджувались рекрутингові підходи, почали працювати кар’єрні радники, створений та успішно функціонує Центр підтримки та розвитку підприємництва, введено в дію карту вакансій на Google mаps, активно впроваджуються електронні сервіси, для якісного надання соціальних послуг громадянам та роботодавцям з використанням он-лайн технологій.

За цей період послугами міського центру зайнятості скористалися понад 10 тисяч громадян, з них 8,4 тис. працевлаштувалися, більше тисячі безробітних здобули нову професію або перекваліфікувалися, майже 600 осіб працювали на громадських та інших роботах тимчасового характеру.

Фінансову підтримку у започаткуванні власної справи – одноразову виплату допомоги по безробіттю для організації підприємницької діяльності - одержали 46 безробітних громадян.

Добре налагоджена робота Вінницького міського центру зайнятості з роботодавцями міста: 2093 роботодавці звернулись до центру зайнятості за сприянням у пошуку працівників та подали 11,2 тис вакансій.

Одним із механізмів, який стимулює роботодавців звертатись до служби зайнятості, є відшкодування роботодавцю єдиного соціального внеску. Так, за минулий рік за направленням міського центру зайнятості на нові робочі місця працевлаштовані 346 безробітних, за яких роботодавці отримують компенсацію єдиного соціального внеску.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.