(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Вінниці вшановували подвиг загиблих захисників України

У Вінниці вшановували подвиг загиблих захисників України

Начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько взяв участь у мітингу-реквіємі та покладанні квітів до Меморіалу Слави, пам’ятного знаку Небесної Сотні та загиблим героям АТО/ООС на Європейській площі у Вінниці.

Відповідно до Указу Президента України від 23 серпня 2019 року №621/2019 «Про День пам’яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України», відтепер 29 серпня в Україні вшановуватимуть подвиг загиблих військовослужбовців і учасників добровольчих формувань. Приспущено Державний Прапор України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій.

У мітингу-реквіємі взяли участь батьки загиблих воїнів АТО/ООС, ветерани Другої світової війни, діти війни, учасники антитерористичної операції та ООС, ветерани Афганської війни, керівництво області та міста, представники релігійних конфесій, колективів, політичних формувань, громадських організацій, мешканці та гості міста.

Учасники мітингу вшанували хвилиною мовчання пам’ять всіх оборонців України, які загинули, захищаючи рідну землю.

На Європейській площі представники громадськості з числа волонтерів і учасників АТО облаштували дві алеї соняшників з назвами населених пунктів, через які з Іловайська виходили Захисники України у серпні 2014 року. Згідно з даними Національного військово-історичного музею, біля Іловайська 7-31 серпня 2014 року полягло 368 українських бійців, 18 вважаються зниклими безвісти.

За роки неоголошеного російсько-українського конфлікту 234 наших земляки-вінничани віддали своє життя за нашу країну, за її незалежність і цілісність.

Взвод Почесної варти командування Повітряних Сил у супроводі військового оркестру пройшов урочистим маршем по Європейській площі, віддаючи шану всім тим людям, які віддали своє життя у процесі державотворення та здобуття Україною незалежності, а також сьогодні відстоюють суверенітет нашої держави на сході країни.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.