gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Вимушеним переселенцям розповіли про переваги задекларованої праці та як шукати роботу безпечно

У приміщенні Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості відбулася інформаційна зустріч фахівців Управління Держпраці з внутрішньо переміщеними громадянами.

  

Захід відбувся за участі представників Тульчинського сервісного центру ГУ ПФУ Вінниччини та Тульчинської районної філії Вінницького обласного центру зайнятості.

Головний державний інспектор Управління розповів присутнім про неприпустимість неофіційного працевлаштування, та поінформував, що погоджуючись працювати без належного офіційного оформлення трудових відносин, працівник автоматично позбавляє себе усіх соціальних гарантій.

Окремо, посадовець розповів учасникам заходу про те, як уникнути примусової праці та роздав для ознайомлення тематичні інформаційні буклети з корисними контактами.

Фахівці Пенсійного фонду, наголосили на тому, що у формуванні майбутнього пенсійного забезпечення та соціальної захищеності громадян важливу роль відіграє саме задекларована праця та легальний заробіток. А представники Центру зайнятості поінформували присутніх про те, як шукати роботу безпечно та розповіли про актуальні вакансії.

Більше інформації щодо питань законодавства про працю можна отримати, відвідавши інформаційний портал Держпраці за посиланням: https://pratsia.in.ua/.

2022-06-23

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.