(0432) 67-29-80
Вінницька область

Використовуйте бренд Ukraine NOW для популяризації України у світі

Використовуйте бренд Ukraine NOW для популяризації України у світі

Ukraine NOW – це масштабна міжнародна маркетингова кампанія, яка стартувала в 2018 році за ініціативи українського уряду. Ця кампанія має на меті поліпшити уявлення про українців, сформувати бренд України у світі, залучити в країну інвестиції та покращити туристичний потенціал.

10 травня 2018 року Кабінет Міністрів України схвалив бренд Ukraine NOW, розроблений українською агенцією Banda в рамках роботи Комісії з питань популяризації України при Міністерстві інформаційної політики. А 26 вересня 2018 року на засіданні КабМіну було ухвалено рішення про затвердження технічного стандарту (брендбуку) використання бренду.

Назва бренду обрана невипадково, адже «Зараз» – це найважливіше слово для України сьогодні. Сучасні українці – вони про «зараз»: вони не чекають та не бояться, а діють та створюють саме зараз нові компанії, прогресивні бізнеси, потужні підприємства, сучасні академії, інноваційні технопарки та втілюють у життя безліч інших креативних ідей. Тож, саме на цьому слові ґрунтується маркетингова кампанія та ідея брендингу.

Основним логотипом бренда є поєднання назви країни з комунікаційним повідомленням NOW та піктограмою, яка відображає національний домен верхнього рівня для України — UA. Логотип бренда можна легко трансформувати: елементи можуть вільно змінювати своє положення та форму, адаптуватися під той чи інший формат. Логотип спеціально був розроблений максимально простим, щоб ним міг користуватися як професійний дизайнер, так і пересічний громадянин. Бренд призначений для використання як онлайн, так і офлайн державними та муніципальними установами, бізнесом та окремими громадянами.

Логотип бренду можна використовувати та поширювати на сторінках друкованих видань, в теле- та радіопередачах, на інтернет-сторінках, у соціальних мережах, під час виготовлення зовнішньої реклами, сувенірної продукції, тощо. Використання логотипу допускається в тому числі й з державною символікою.

Саме через простоту та універсальність українці вже створили та продовжують створювати власні персональні логотипи, активно використовують бренд «Ukraine NOW» під час проведення різноманітних заходів.

З основними принципами роботи з брендом Ukraine NOW, правилами та прикладами використання логотипа можна ознайомитись тут:

https://mip.gov.ua/files/UkraineNOW-brandbook.pdf

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.