(0432) 67-29-80
Вінницька область

Виїзне засідання колегії за результатами планової перевірки

Виїзне засідання колегії за результатами планової перевірки

27 липня 2018 року у приміщенні ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму на підприємстві за результатами планової перевірки.

На засіданні колегії були присутні заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Ю.П.Ковальчук, члени клегії – начальники відділів Управління О.Д.Ковель, А.Ю. Дехтярьов, А.В.Ткачук, головні державні інспектори С.П.Рудюк та С.К.Смельцер, генеральний директор  ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» В.В.Терліковський та технічний директор М.М.Шведчиков.

Обговоривши довідку про результати перевірки щодо дотримання вимог законодавства  та нормативно-правових актів з охорони праці в ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» та заслухавши інформацію М.М.Шведчикова щодо дотримання стану охорони праці та промислової безпеки та виконання заходів щодо усунення порушень, виявлених під час планової перевірки підприємства, колегією Управління Держпраці у Вінницькій області було опрацьоване та прийняте відповідне рішення.

Зокрема, роботу, яка проводиться  ПрАТ «Вінницький завод «Маяк» щодо дотримання вимог законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці, промислової безпеки визнати  недостатньою.

Роботу служби охорони праці в частині проведення профілактичних заходів, спрямованих на усунення шкідливих і небезпечних виробничих факторів, запобігання нещасним випадкам на виробництві, професійним захворюванням та іншим випадкам, що створюють загрозу життю та здоров’ю працівників визнати недостатньою.

Також визначено завдання і терміни для забезпечення виконання вимог заходів щодо усунення причин настання нещасних випадків.

Довідка:

Основним видом діяльності Приватного акціонерного товариства (ПрАТ) «Вінницький завод «Маяк», згідно КВЕД 27.51, є виробництво електричних побутових приладів. Загальна кількість працівників – 680 осіб. Функціонує служба охорони праці у складі 2-х осіб.

Протягом 2016-2018 років, станом на 27.07.2018 р., сталося 3 нещасних випадки, пов’язаних із виробництвом. За ступенем важкості виробничої травми, 1 легкий та 2 тяжких.

Найбільш травмонебезпечними професіями на підприємстві є ті, що пов’язані з роботами під час холодного оброблення металів (різальник металу на ножицях і пресах, штампувальник (холодно-штампувальні роботи).

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.