(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбувся семінар у рамках проекту ЄС-МОП

Відбувся семінар у рамках проекту ЄС-МОП

4 листопада 2019 року у Києві відбувся семінар у рамках проекту ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці за участі представників інспекції праці з Португалії та Франції. У роботі семінару взяла участь заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Тетяна Колесникова.

Запропонований проект Національного плану дій був розроблений спільно сімома робочими групами, до складу яких входили фахівці центральних апаратів і регіональних підрозділів ряду державних органів і соціальних партнерів.

Проект плану дій розроблений на основі висновків і рекомендацій, наведених у дослідженні «Незадекларована праця в Україні: характер, масштаби та шляхи подолання».

Особливу увагу в Плані дій приділено видам діяльності та галузям, де незадекларована праця найбільш поширена – сільське, лісове та рибне господарство, промисловість, будівництво, оптова торгівля, продаж товарів/послуг, громадське харчування тощо. План передбачає виконання загалом 36 заходів. Із них 19 націлені на сприяння додержанню законодавства, а 17 спрямовані на стримування використання незадекларованої праці

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.