(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбувся семінар з питань додержання законодавства про працю та зайнятість

Відбувся семінар з питань додержання законодавства про працю та зайнятість

У залі засідань Тростянецької райдержадміністрації відбувся семінар з питань додержання законодавства про працю та зайнятість за участі фахівців Управління Держпраці у Вінницькій області для представників підприємств, установ, організацій району.

Участь у зібранні взяли перший заступник голови райдержадміністрації Таїсія Науменко та заступник голови райдержадміністрації Віктор Задорожний.

Тематику семінару присутнім розкрили головні державні інспектори відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці Сергій Товпига, Артур Хащевий та Геннадій Ветушинський.

Особливу увагу було звернуто на необхідність дотримання законодавства про працю в частині належного оформлення трудових відносин, своєчасної та у повному обсязі оплати праці, додержання мінімальних гарантій в оплаті праці. Учасники семінару також були детально поінформовані про відповідальність за порушення трудового законодавства.

Учасники семінару мали змогу отримати вичерпні відповіді фахівців на питання, що їх цікавили.

Інспекторами праці на центральній площі смт Тростянець серед перехожих було розповсюджено тематичні буклети щодо переваг офіційного працевлаштування та недопущення випадків виплати заробітної плати без сплати єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове соціальне страхування та податків.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.