(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбувся семінар для працівників юридичних служб

Відбувся семінар для працівників юридичних служб

Завідувач сектору юридичного забезпечення Управління Держпраці у Вінницькій області М.М.Савелова взяла участь у семінарі з питань правової роботи для працівників юридичних служб територіальних органів міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевих державних адміністрацій, державних підприємств, установ,організацій.

Семінар проведено 23 листопада 2017 року Головним територіальним управлінням юстиції у Вінницькій області.

Мариною Миколаївною висвітлено питання дотримання законодавства про працю та про охорону праці територіальними органами міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, місцевими державними адміністраціями, державними підприємствами, установами, організаціями.

Учасники семінару заслухали виступ головного спеціаліста - юрисконсульта Міжрегіонального управління Нацдержслужби у Вінницькій, Житомирській та Хмельницькій областях С.Д. Починка про порядок проведення оцінювання результатів службової діяльності державних службовців та про законодавчі зміни проходження державної служби.

Про порядок передачі в оренду невитребуваних паїв, процедуру розривання  договорів оренди з орендарями та спірні питання включення інформації до Державного земельного кадастру детально доповіли начальник відділу договірної роботи юридичного управління Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області В.В. Фесько та начальник управління державного земельного кадастру Головного управління Держгеокадастру у Вінницькій області С.В.Пацалюк

Також учасникам семінару роздано інформаційні матеріали Всеукраїнського просвітницького проекту Міністерства юстиції України "Я МАЮ ПРАВО!"

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.