(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбулось виїзне засідання колегії у ТОВ «Барлінек Інвест»

Відбулось виїзне засідання колегії у ТОВ «Барлінек Інвест»

Під керівництвом начальника Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунька відбулось виїзне засідання колегії управління у ТОВ «Барлінек Інвест» щодо зростання кількості випадків виробничого травматизму на підприємстві.

Перший заступник начальника Управління В.А.Боковець зазначив, що за результатами проведеного аналізу виробничого травматизму за період з 2017 по 2018 роки встановлено, що у ТОВ «Барлінек Інвест» сталося 8 нещасних випадків, з них 5 нещасних випадків з тяжким наслідком. За територіальним розподілом нещасні випадки сталися: у цеху W3/5 – 5 випадків, у цеху W1- 1 випадок, на території підприємства 1 випадок, за межами території – ДТП 1 випадок.

Останній випадок стався 14 серпня 2018 року, внаслідок якого оператор автоматичних та напівавтоматичних ліній верстатів та установок С. отримав травми лівої руки.

Підводячи підсумки проведеного аналізу матеріалів розслідування нещасних випадків, Володимир Боковець звернув увагу, що всі зазначені нещасні випадки трапилися з організаційних причин. А саме – невиконання вимог інструкції з охорони праці, неналежний контроль за дотриманням працівниками вимог безпеки та невиконання посадових обов`язків з боку безпосередніх керівників.

У висновку, навчання, інструктаж та перевірка знань працівників безпечним методів роботи та контроль за дотриманням працівниками інструкцій з охорони праці перебувають на вкрай низькому рівні. Заходи, які вживаються за результатами проведених розслідувань нещасних випадків, виконуються формально. Результатом такої «діяльності», або ж бездіяльності, є ріст виробничого травматизму.

За результатами засідання колегії прийнято відповідне рішення.

Довідка.

Основним видом діяльності товариства з обмеженою відповідальністю «Барлінек Інвест» є лісопильне та стругальне виробництво.

Загальна кількість працівників підприємства становить 1125. З них 960 працюють у шкідливих умовах праці, 740 – на роботах з підвищеною небезпекою.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.