(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці

Відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці

У КП Віннницької міської ради «Вінницяміськтеплоенерго» відбулось виїзне засідання колегії Управління Держпраці у Вінницькій області, на якому розглядався стан охорони праці та виробничого травматизму підприємства за результатами проведеної планової перевірки.

На засідання були запрошені генеральний директор Сергій Бульбас, головний інженер Андрій Ласкавчук, начальник служби охорони праці та цивільного захисту Світлана Чарде та керівники служб та дільниць підприємства.

У вступному слові начальник Управління Держпраці Володимир Марунько зазначив, що запобігти, попередити нещасний випадок на виробництві – одне з головних завдань діяльності фахівців Держпраці, яке вони мають вирішувати у тісній взаємодії з роботодавцем.

З інформацією про виявлені порушення за результатами планової перевірки  у КП «Вінницяміськтеплоенерго» виступив начальник відділу нагляду в машинобудуванні та енергетиці Олег Ковель. Зокрема, він наголосив на найсуттєвіших: суб’єктом господарювання не надано декларацію відповідності на виконання робіт в діючих електроустановках напругою понад 1000 В, відсутнє обладнання для вентиляції робочих місць у теплових камерах та колодязях (у закритому просторі), працівники не у повному обсязі забезпечені засобами індивідуального захисту.

Олег Ковель також акцентував увагу на запобіганні виробничому травматизму, забезпеченні належного утримання, ефективної і безпечної експлуатації тепломеханічного обладнання.

Після обговорення наданої інформації, у якому взяли участь члени колегії та посадові особи підприємства, прийнято відповідне рішення, у якому встановлені терміни для усунення виявлених у ході перевірки порушень, а також запропоновано керівництву комунального підприємства провести детальний аналіз стану охорони праці та промислової безпеки на підприємстві, розробити і здійснити додаткові заходи, спрямовані в подальшому на недопущення порушень вимог нормативно-правових актів з охорони праці та промислової безпеки.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.