(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбулось розширене засідання колегії управління Держпраці

Відбулось розширене засідання колегії управління Держпраці

Під керівництвом начальника управління Марунька В.В. відбулось розширене засідання колегії управління Держпраці на тему "Професійні захворювання медичних працівників у лікувально-профілактичних закладах Вінницької області. 

У колегії взяли участь

Боковець В.А.

Юревич С. О.

Перший заступник начальника Управління

Начальник відділу з питань гігієни праці

Ліщун А. В.

Лікар з гігієни праці відділу з питань гігієни праці

Кузьмінова К.М.

Лікар проф. патолог Вінницької обласної 

лікарні ім. М. І.Пирогова

Дем′яненко І. Ю.

Начальник відділу з профілактики страхових випадків-страховий експерт з охорони праці Вінницького відділення Управління ВДФСС України у Вінницькій області

посадові особи Департаменту охорони здоров′ я а також головні лікарі лікувально-профілактичних закладів Вінницької області.

Вів колегію перший заступник начальника управління Боковець В.А.

Юревич Світлана Олександрівна – начальник відділу з питань гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області провела аналіз професійних захворювань у Вінницькій області за 2016-2018рр. Професійні захворювання  медичних працівників у лікувально - профілактичних закладах  Вінницької області.

«Порядок проведення медичних оглядів працюючих в шкідливих умовах праці. відповідно вимог наказу №246 від 21.05.2007» був розглянутий Ліщун Анжелою Володимирівною – лікарем відділу з питань гігієни праці

Також були розглянуті питання порядоку проведення атестації робочих місць за умовами праці у медичних працівників ( Макаренко Ганна Володимирівна - заступник начальника відділу з питань експертизи умов праці Управління Держпраці у Вінницькій області), Організації  та якості проведення медичних оглядів. Порядок  встановлення діагнозу гострого та хронічного  професійного захворювання. (Кузьмінова Катерина Миколаївна– лікар - профпатолог Вінницької обласної  лікарні ім. М. І. Пирогова, реалізації прав застрахованих осіб на отримання матеріального забезпечення та соціальних послуг у випадку встановлення професійного захворювання . Питання - страхування в охороні праці» ( Дем′яненко Ігор Юрієвич, начальник відділу з профілактики страхових випадків-страховий експерт з охорони праці Вінницького відділення Управління ВДФСС України у Вінницькій області. Додержання вимог Закону України від 02.12.2010 року «Про державний ринковий нагляд і контроль нехарчової продукції ( Яропуд Світлана Миколаївна – головний державний інспектор відділу інспекційної діяльності, організаційно-аналітичного забезпечення, експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг Управління Держпраці у Вінницькій області.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.