(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбулася щотижнева робоча нарада

Відбулася щотижнева робоча нарада

Перший заступник начальника управління Боковець Володимир Андрійович провів щотижневу робочу нараду на якій привітали з професійним святом - Днем медика, колег з відділу гігієни праці Юревич Світлана Олександрівну, Ліщун Анжелу Володимирівну, Наавгуста Олександра Леонтійовича. Під час урочистості їх нагороджено подяками від начальника управління Держпраці та було розглянуто ряд робочих питань, що виникли на протязі робочого тижня та окреслено завдання на найближчій час.

Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Захаров Євген Анатолійович нагадав присутнім про виконання заходів щодо усунення корупційних ризиків в діяльності Управління Держпраці.

Завідувач сектору юридичного забезпечення юрис-консульт Савелова Марина Миколаївна ознайомила присутніх з роботою семінару працівників юридичних служб територіальних органів служби, організованому управлінням юридичного забезпечення Держпраці акцентувавши увагу на новаціях законодавства, конструктивної взаємодії юридичних служб з інспекторами праці, а також ефективної роботи щодо представлення інтересів служби в судових інстанціях. Також було розглянуто останні зміни в законодавстві у сфері діяльності Держпраці, обговорено питання організації правової, претензійно-позовної та договірної роботи територіальних органів.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.