(0432) 67-29-80
Вінницька область

Відбулася нарада з керівниками агроформувань та територіальних громад Барського району

Відбулася нарада з керівниками агроформувань та територіальних громад Барського району

6 липня, під керівництвом першого заступника голови райдержадміністрації Нелі Мельник відбулася нарада з керівниками агроформувань та територіальних громад району, у якій взяли участь представники управління Держпраці у Вінницькій області та низки районних служб.

Відкриваючи зібрання, Неля Мельник зазначила, що з початком в районі жнивної кампанії сільгоспвиробникам необхідно не лише забезпечити високий рівень організації проведення жнив, а й подбати про створення належних умов праці для людей, задіяних на зборі урожаю. І в цьому їм допоможуть рекомендації та роз’яснення присутніх на сьогоднішній нараді фахівців.

Лікар з гігієни праці Управління Держпраці у Вінницькій області Анжела Ліщук поінформувала присутніх про вимоги до проведення медичних оглядів працівників сільгосппідприємств.

Головний державний інспектор відділу експертизи праці Управління держпраці у Вінницькій області Вадим Лемець довів до відома учасників наради інформацію щодо порядку проведення атестації робочих місць та охорони праці в сільськогосподарському виробництві.

По завершенні виступів керівники агроформувань та територіальних громад району мали можливість задати запитання присутнім на нараді фахівцям.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.