gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Відбулась нарада з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінниччини

20 січня заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області Сергій Гаєв прийняв участь у робочій нараді з питань погашення заборгованості із виплати заробітної плати на підприємствах Вінницької області, відносно яких порушено провадження у справі про банкрутство.

У заході також взяли участь представники обласної адміністрації, Пенсійного фонду, Центрально-Західного міжрегіонального управління Міністерства юстиції, Регіонального відділення Фонду державного майна України по Вінницькій області, територіальних управлінь статистики, податкової та виконавчої служб.

Під час наради заслухано пояснення арбітражного керуючого та обговорено стан справ щодо погашення 22273,22 тис. грн  заборгованості із заробітної плати та 9330,3 тис. грн боргу з платежів до Пенсійного фонду України, які рахуються за  підприємствами-боржниками області, що перебувають у процедурах банкрутства. 

Зокрема, учасники засідання обговорили проблемні питання, що виникають при здійсненні процедури банкрутства суб’єктів господарювання, а також окреслили перспективи та шляхи її погашення.

 

2022-01-21

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.