(0432) 67-29-80
Вінницька область

Увага! Триває передплата на «Технополіс»

Увага! Триває передплата на «Технополіс»

Журнал «Технополіс» призначений для широких верств громадськості, у тому числі для фахівців з охорони праці, керівників підприємств і організацій, вчених, представників виконавчої влади.

Вже понад двадцять років часопис «Технополіс» стоїть на захисті трудових прав працівників всіх галузей промисловості. Журнал є виданням Державної служби України з питань праці і доносить до широкого загалу напрацювання Служби, розповідає про її політику в питаннях захисту людини праці, дотримання трудового законодавства та нормативних актів роботодавцями, висвітлює соціальні проблеми, знайомить фахівців з кращим досвідом роботи, своєчасно інформує про зміни у законодавстві.

На сторінках журналу публікується докладний аналіз аварій, техногенних катастроф, позитивний досвід зі створення здорових і безпечних умов праці, нові нормативні документи й коментарі до них фахівців Держпраці України, вчених, керівників провідних промислових підприємств, профспілкових лідерів.

Публікуються матеріали про практику застосування нормативно-правових актів з охорони праці, а тексти самих документів розміщуються у додатку до журналу «Партнер «Технополіса».

Розповідається про досвід колег країн СНД й Європи. Друкуються матеріали, присвячені актуальним темам нашого життя - забрудненню навколишнього середовища, соціальним проблемам, медицині.

Журнал можна замовити в усіх поштових відділеннях зв’язку «Укрпошти». У каталозі передплатних видань України «Технополіс» має індекс 40517.

Якщо ви хочете заощадити на накладних витратах, передплачуйте журнал через редакцію.

Вартість передплати на 2019 рік: 6 місяців – 750.00 грн., 12 місяців – 1500 грн.

Довідки за тел. (056) 776-80-75. Електронна пошта tehno_polis@ukr.net

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.