(0432) 67-29-80
Вінницька область

Урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці

Урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці

27 квітня 2018 року у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбулось урочисте засідання з нагоди Дня охорони праці, під час якого нагороди отримали переможці регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей» та грамоти і подяки кращі працівники служб охорони праці підприємств області.

У засіданні взяли участь голова Федерації профспілок Вінницької області Микола Колесник, заступник начальника управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування  від  нещасних  випадків на виробництві та професійних захворювань України у Вінницькій області Віталій Яворський, представники обласних управлінь, установ та організацій, профспілкових органів, спеціалісти служб охорони праці підприємств області.

Відкриваючи урочисте зібрання, начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько наголосив, що за рекомендацією МОП відзначення Дня охорони праці у 20017 році проходить під гаслом «Захищене і здорове покоління».

За даними Міжнародної організації праці, у світі 541 мільйон молодих працівників віком 15- 24 років, зокрема 37 мільйонів дітей, працюють у шкідливих умовах. А це понад 15 відсотків робочої сили. Серед молоді рівень травматизму на роботі на 40 відсотків вищий, ніж серед працівників старше 24 років.

В Україні працює майже кожен третій віком від 15 до 24 років, що становить понад 1 мільйон наших громадян. Ураховуючи, що в країні триває активна фаза всебічного реформування економіки, наше завдання – зберегти молоде покоління як безцінний потенціал для майбутнього становлення ефективної і сильної держави.

Збереження здоров’я молодого покоління позитивно впливатиме на розвиток національної економіки. Тож усім потрібно сприяти організації гідних і безпечних умов праці для молодих працівників, долучатися до роботи з формування культури безпеки та гігієни праці.

За вагомий особистий внесок у реалізацію державної політики в галузі охорони праці, зразкове виконання службових обов’язків, високі показники в роботі та з нагоди відзначення Дня охорони праці грамотами та подяками Управління Держпраці, Федерації профспілок, Фонду соціального страхування  від  нещасних  випадків на виробництві та Департаменту соціальної та молодіжної політики Вінницької облдержадміністрації відзначено 50керівників підприємств та спеціалістів служб охорони праці.

У ході засідання також нагороджено грамотами, подарунками та сертифікатами на придбання канцелярських товарів переможців регіонального етапу конкурсу «Охорона праці очима дітей»:

у першій віковій групі (від 6 до 10 років):

1. Лендя Віліна, 2009 р.н., ЗОШ І-ІІІ ст., с. Мізяківські Хутори Вінницького району;

2. Абрамян Ніка, 2008 р.н., ЗОШ І-ІІІ ст. №32 Вінницької міської ради;

3. Свята Роксолана Андріївна, 2009 р.н., ЗОШ І-ІІІ ст. с. Пеньківка, Літинського району.

у другій  віковій групі (від 11 до 14 років):

1. Бондар Софія, 2005 р.н., КЗ ЗОШ І-ІІІ ст. №11 Вінницької міської ради;

2. Чорнокозинська Дар’я, 2007 р.н., НВК ЗОШ І-ІІІ ст №1, м. Бершадь;

3. Лавренчук Інна, 2005 р.н., НВК Станіславчицька ЗОШ І-ІІІ ст. Жмеринського району.

у третій  віковій групі (від 15 до 18 років):

1. Писарук Дар’я, 2003 р.н., ФМГ №17 Вінницької міської ради;

2. Чернявська Олександра, 2001 р.н., ЗОШ І-ІІІ ст. №20, Вінницької міської ради;

3. Паламарчук Андрій, 2000 р.н., Центр дитячої та юнацької творчості, м. Вінниця.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.