(0432) 67-29-80
Вінницька область

В управління Держпраці у Вінницькій області провели онлайн семінар для представників будівельної галузі області

В управління Держпраці у Вінницькій області провели онлайн семінар для представників будівельної галузі області

          25.03.2021 року в Управлінні Держпраці у Вінницькій області для працівників будівельної галузі міста Вінниці і Віницької  області організували онлайн семінар на тему: «Впровадження мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках».

           Участь у заході взяли: начальник відділу нагляду у будівництві, котлонагляді на транспорті та зв`язку   Управління Держпраці у Вінницькій області Анатолій Ткачук, заступник начальника відділу Олександр Морквишен, головний державний інспектор Сергій  Головащенко, представники будівельних організацій міста Вінниці і Вінницької області. 

          Під час семінару йшлося про дотримання суб’єктом господарювання мінімальних вимог з охорони праці на тимчасових або мобільних будівельних майданчиках, забезпечення та використання засобів індивідуального та колективного захисту, виконання вантажо-розвантажовальних робіт за допомогою вантажопіді1йиальних кранів і машин. Учасники заходу обговорили стан виробничого травматизму в будівельній галузі Вінничини з початку 2021 року, а також причини, наслідки та шляхи запобігання виробничого травматизму в галузі. Було надано рекомендації щодо дотримання згаданих вимог.

         Організатори онлайн семінару наголосили на посиленні координації робіт між замовниками та підрядниками на будівельному майданчику,  а також на недопущенню та запобіганню виникнення нещасних випадків під час виконання робіт підвищеної небезпеки у будівельній галузі.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.