(0432) 67-29-80
Вінницька область

В Управлінні проведено профнавчання з антикорупційного законодавства

В Управлінні проведено профнавчання з антикорупційного законодавства

Для посадових осіб Управління Держпраці у Вінницькій області проведено семінар на тему боротьби з корупцією.  Головний спеціаліст з питань запобігання та виявлення корупції Євген Захаров поінформував колег про прийняття Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо забезпечення ефективності інституційного механізму запобігання корупції» від 2 жовтня 2019 року № 140-IX , який набрав чинності, 18.10.2019 р.

Зокрема, значно розширено перелік осіб, які підпадають під термін близькі особи: члени сім’ї суб’єкта, зазначеного у частині першій статті 3 цього Закону, а також законодавчо закріплено статус та повноваження уповноважених осіб з питань запобігання та виявлення корупції.

Присутнім було роз’яснено зокрема про необхідність подання е-декларації у зв’язку із суттєвою зміною майнового стану та перед звільненням, а також строки та умови подання. Було дано визначення подарунка у розумінні антикорупційного законодавства та надано інструкцію, як діяти в разі надходження пропозиції неправомірної вигоди/подарунка, а також, що таке конфлікт інтересів, як не допустити вчинення корупційного правопорушення щодо конфлікту інтересів та інше.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.