(0432) 67-29-80
Вінницька область

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

11 серпня 2017 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько провів робочу нараду, у ході якої були розглянуті проблемні питання, що виникли протягом поточного тижня.

Серед порушених тем було питання постійного контролю з боку начальників відділів за виконанням рішень колегій, окремих доручень тощо.

Зокрема, начальник відділу розслідування, аналізу та обліку аварій і виробничого травматизму Олександр Волинець звернув увагу, що, враховуючи негативну тенденцію до збільшення кількості травмованих внаслідок нещасного випадку, пов’язаного з виробництвом, що виникла протягом останнього року, з метою забезпечення оперативного вжиття заходів із запобігання подальшого погіршення показників виробничого травматизму, окремим дорученням Держпраці Управління зобов’язано забезпечити щомісячне надання інформації про травматизм, пов′язаний з виробництвом, за відповідними формами.

Під час наради розглядались також поточні робочі питання, а колег, які святкували день народження на цьому тижні, Володимир Васильович традиційно привітав від імені колективу.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.