(0432) 67-29-80
Вінницька область

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

30 березня 2018 року начальник Управління Держпраці у Вінницькій області В.В.Марунько провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Під час наради розглянули поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління. Зокрема, Володимир Васильович наголосив на необхідності постійного контролю головними державними інспекторами за виконанням суб’єктами господарювання приписів, внесених за результатами перевірок.

Начальник відділу експертної роботи, ринкового нагляду та надання адміністративних послуг А.Ю. Дехтярьов поінформував з питань формування єдиної справи розпорядчих документів, що приймаються органом державного нагляду (контролю) під час здійснення заходу державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності Управління Держпраці та щодо заповнення звіту з наглядової діяльності 3-НД, а також про внесення відомостей про заходи державного нагляду (контролю) до інтегрованої автоматизованої системи (ІАС ДНК).

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.