(0432) 67-29-80
Вінницька область

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

В Управлінні Держпраці проведено робочу нараду

Перший заступник начальника Управління Держпраці у Вінницькій області  Володимир Боковець провів щотижневу робочу нараду, під час якої підбито підсумки роботи, виконаної працівниками Управління протягом поточного тижня, та окреслено завдання на найближчий період.

Під час наради розглянуто поточні та проблемні питання, що виникають під час здійснення державного нагляду працівниками Управління. Зокрема, Володимир Боковець звернув увагу головних державних інспекторів на посилення контролю за виконанням виданих ними приписів про усунення порушень законодавства з охорони праці. Також нагадав про якість і вчасність формування єдиної справи розпорядчих документів.

Було також акцентовано увагу на необхідності активізації зусиль інспекторів праці щодо легалізації трудових відносин найманих працівників та масштабної роз’яснювальної роботи з роботодавцями та найманими працівниками для досягнення високої результативності у вирішенні проблеми незадекларованої праці та запобігання травматизму на виробництві.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.