gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

Участь керівництва Управління Держпраці у вебінарі «Активізація дій соціальних партнерів щодо недопущення застосування незадекларованої праці»

Сьогодні, 23 листопада, у приміщенні Федерації профспілок Вінницької області відбувся вебінар на тему: «Активізація дій соціальних партнерів щодо недопущення застосування незадекларованої праці», в рамках реалізації  угоди між Управлінням Держпраці у Вінницькій області та обласною Федерацією профспілок про взаємодію у здійсненні державного нагляду і громадського контролю за додержанням законодавства про працю та охорону праці  на 2021 – 2026 роки. Відкрили захід начальник Управління Держпраці у Вінницькій області Володимир Марунько та Голова обласної Федерації профспілок Микола  Колесник.

 

Захід відбувся у режимі онлайн, на інтернет-платформі Zoom. У вебінарі взяли участь представники органів місцевого самоврядування та профспілкових організацій регіону.

Про трудові відносини, зокрема нелегальну зайнятість у неформальних та формальних секторах економіки, місцеве самоврядування та відповідальність за подачу недостовірної інформації, а також важливе питання стосовно протидії торгівлі людьми розповіли посадові особи Управління Держпраці у Вінницькій області: заступник начальника Управління Держпраці Сергій Гаєв, начальник відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно – правових актів Сергій Товпига та заступниця начальника відділу - Валентина Партій. Щодо актуальних змін в законодавстві про працю розповів головний правовий інспектор праці апарату Федерації профспілок Вінницької області – Вадим Шевчук.

 

На завершення заходу, учасники дійшли висновку, що тісна взаємодія соціальних партнерів сприяє посиленню ефективності державного нагляду і громадського контролю  за додержанням  роботодавцями законодавства у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, законодавства про працю, зайнятості населення, загальнообов’язкового державного соціального страхування тощо.

 

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.