gov.ua
Державні сайти України

Управління інспекційної діяльності у Вінницькій області Центрально-Західного міжрегіонального управління Державної служби з питань праці

У Тульчині з керівниками місцевих сільськогосподарських підприємств обговорили належну підготовку до проведення збиральних робіт в умовах воєнного стану

Посадові особи Управління Держпраці прийняли участь у робочій нараді щодо належної підготовки та проведення комплексу збиральних робіт у 2022 році в умовах воєнного стану. Захід відбувся у приміщенні Тульчинської міської ради.

У заході також взяли участь: керівники районної військової адміністрації, голови територіальних громад, керівники сільськогосподарських підприємств Тульчинської міської територіальної громади, представники Тульчинського районного ВП ГУ НП, районного управління ГУ ДСНС України, Управління ВД ФСС України, ЦОП Тульчинської ДПІ ГУ ДПІ у Вінницькій області.

 

Під час наради, посадові особи Управління наголосили на необхідності дотримання законодавчих та нормативно-правових актів з охорони праці при підготовці та проведенні комплексу збиральних робіт в умовах воєнного стану. А також розповіли порядок розслідування нещасних випадків травмування працівників, аварій в умовах воєнного стану.

На завершення заходу, фахівці Управління наголосили, що відповідальність за створення на робочому місці безпечних умов праці та недопущення травмування працівників на виробництві покладається на керівників, які зобов’язані розробляти комплексні заходи щодо забезпечення вимог з охороні праці.

Присутнім розповіли про можливості інформаційного порталу Держпраці, де можна отримати консультацію та знайти відповіді на актуальні запитання: https://pratsia.in.ua/.

 

2022-07-12

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.