(0432) 67-29-80
Вінницька область

У Тульчині відповідально ставляться до охорони праці

Заступник начальника відділу нагляду в агропромисловому комплексі та соціально-культурній сфері Управління Держпраці Віктор Харченко взяв участь у роботі засідання Тульчинської районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення, на якогому головну увагу було приділено стану травматизму виробничого та невиробничого характеру у 2018 році та робота райдержадміністрації щодо реалізації державної політики в галузі охорони праці.

Засідання вів перший заступник голови райдержадміністрації, голова районної ради з питань безпечної життєдіяльності населення Олег Боровський. У його роботі взяли участь начальник Немирівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Таміла Білієнко, головний спеціаліст Немирівського відділення виконавчої дирекції Фонду соціального страхування України у Вінницькій області Олександр Камінський, керівники, спеціалісти з охорони праці підприємств, установ району, де протягом 2018 року сталися нещасні випадки, які були пов’язані із виробництвом та члени ради.

Протягом 2018 року на підприємствах, установах та організаціях Тульчинського району сталося 7 нещасних випадків, які були пов’язані із виробництвом, і, на щастя, жодного зі смертельним наслідком. Порівняно із 2017 роком загальний травматизм на виробництві залишився незмінним.

Нещасні випадки сталися: 2 – у промисловості, 2 – в агропромисловому комплексі, 1– у сфері охорон здоров’я і 2 – в освітніх закладах. Усі випадки сталися з  організаційних причин.  З початку 2019 року  нещасних випадків, пов′язаних із виробництвом, не зареєстровано.

З метою підвищення рівня роботи щодо забезпечення належних, безпечних і  нешкідливих умов праці на підприємствах, установах, організаціях району усіх форм власності, запобігання виникненню нещасних випадків, аварій, пожеж  на виробництві та побуті,  районна  рада з питань безпечної  життєдіяльності  населення прийняла відповідне рішення, яке містить 22 пункти і буде доведене до керівників підприємств, установ та організацій району.

«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.