(0432) 67-29-80
Вінницька область

Триває проект ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»

Триває проект ЄС-МОП «Зміцнення адміністрації праці з метою покращення умов праці і подолання незадекларованої праці»

16 жовтня  2018 року у Харкові розпочався триденний тренінг організований МОП – «Навчання практичним методам інспекційних відвідувань для виявлення і подолання незадекларованої праці та ефективним навичкам міжособистісного спілкування».

Відкрив захід начальник Головного управління Держпраці у Харківській області Володимир Рожанський, який привітав учасників, побажав їм максимально ефективно провести тренінг, поліпшити свої навички та техніки з комунікацій під час інспекційних відвідувань. Він також подякував менеджеру проекту Антоніу Сантуш за організацію тренінгу та надану можливість обміну досвітом Європейського рівня.

У свою чергу Антоніу Сантуш подякував за надану можливість провести тренінг у Харкові, акцентував увагу, що він вперше у цьому місті та має сподівання краще ознайомитись з ним. Він розповів як буде відбуватися захід і які результати  очікуються  наприкінці: інспектори праці ознайомляться з найкращим практиками та методами інспекційних відвідувань для виявлення незадекларованої праці,удосконалять навички ефективного спілкування і самостійно зможуть проводити аналогічні навчання для своїх колег.

У заході беруть участь начальники відділів та інспектори праці з територіальних управлінь Держпраці у Харківській, Луганській, Кіровоградській та Донецькій областей.

Метою проекту є :

  • продемонструвати повний цикл процесу інспектування з незадекларованої праці;
  • навчити ефективним підходам, розвинути практичні навички та поглибити знання інспекторів праці щодо процедур, процесів та заходів з виявлення та подолання незадекларованої праці під час інспекційних відвідувань;
  • удосконалити навички інспекторів праці щодо ефективного міжособистісного спілкування на практичних прикладах «важких» випадків – для поліпшення якості та результативності інспекційних відвідувань щодо запобігання та боротьби з прихованими трудовими відносинами та незадекларованої праці;
  • покращити комунікативні навички інспекторів праці;
  • поліпшити якість та результативність інспекційних відвідувань щодо виявлення та подолання незадекларованої праці, використовуючи приклади «складних» випадків.
«Кожен має право на належні, безпечні і здорові умови праці...» Стаття 43 Конституції України.